Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam 1 Tehnician Mentenanta pentru un important producator de mase plastice din Oarja - Judetul Arges. Daca sunteti in cautarea unui job pe perioada nedeterminata, cu o salarizarea avantajoasa si un program flexibil de lucru, asteptam CV-ul dumneavoastra. Tehnicianul mentenanta are ca obiectiv gestionarea mijloacelor de productie (masini, instalatii generale, utilaje, echipamente) intr-un mod optim care sa permita satisfacerea cererii de productie. Beneficii: Salarizarea este negociabila, in functie de experienta profesionala. Programul de lucru este de 8h/ zi, in ture de la 07.00 - 15.00/ 15.00 - 23.00/ 23.00 - 07.00. Posibilitatea de a lucra intr-un mediu de lucru placut si profesionist.

Cerinte

-minimum 1 an experienta in domeniul maselor plastice; -studii tehnice absolvite; -seriozitate si implicare in munca depusa; -abilitati tehnice, in raport cu activitatea; -posibilitatea de prelungire peste program in situatii exceptionale.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja