Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul nostru din Slovacia unul dintre cei mai buni furnizori la nivel mondial de componente, sisteme si servicii folosite in aparatele de incalzire, aer conditionat, gatit/racire pentru uz comercial si rezidential si termostate cauta in prezent tehnician intretinere a utilajelor - Tehnician Mentenanta. Beneficii: • cazare asigurata si platita de angajator; • abonament gratuit pe mijloacele de transport in comun din oras; • bonusuri de productie si performanta; • bonus de recomandare; • orele suplimentare din timpul saptamanii sunt platite cu un spor de 25% • orele de noapte si cele din weekend se platesc cu un spor de 50%

Cerinte

- experienta de 1 an in productia de electonice; - experienta in mecanica; - studii superioare tehnice - de preferinta profil electro-mecanic sau mecanic intretinere; - limba engleza (scris, vorbit) - nivel avansat; - cunostinte de baza Microsoft Office.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

30 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja