Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Slovacia

Descrierea jobului - Slovacia

Clientul nostru din Slovacia unul dintre cei mai buni furnizori la nivel mondial de componente, sisteme si servicii folosite in aparatele de incalzire, aer conditionat, gatit/racire pentru uz comercial si rezidential si termostate cauta in prezent tehnician intretinere a utilajelor - Tehnician Mentenanta. Beneficii: • cazare asigurata si platita de angajator; • abonament gratuit pe mijloacele de transport in comun din oras; • bonusuri de productie si performanta; • bonus de recomandare; • orele suplimentare din timpul saptamanii sunt platite cu un spor de 25% • orele de noapte si cele din weekend se platesc cu un spor de 50%

Cerinte

- experienta de 1 an in productia de electonice; - experienta in mecanica; - studii superioare tehnice - de preferinta profil electro-mecanic sau mecanic intretinere; - limba engleza (scris, vorbit) - nivel avansat; - cunostinte de baza Microsoft Office.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

30 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai