Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca si altele

De'Longhi este o companie italiana producătoare de aparate electrocasnice. De'Longhi este prezenta și în România, din anul 2012, prin fabrica din Jucu.

Responsabilitati:

- Intretine echipamentele de lucru din perimetrul alocat;
- Intretine, parametrizeaza si optimizeaza utilizarea echipamentelor si utilajelor;
- Efectueaza intretinere preventiva la echipamente;
- Repara defectele aparute la utilajele de natura electrica, electronica, pneumatica, hidraulica si mecanica;
- Monitorizeaza defectele aparute pe fiecare utilaj din aria de productie, pentru modificarea si imbunatatirea parametrilor de functionare a masinilor cu scopul cresterii / mentinerii productivitatii si calitatii.

Beneficii:

- Tichete de masa de 15 lei/zi;
- Transport gratuit;
- Masa calda asigurata in cantina din cadrul fabricii;
- Mediu de lucru curat;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala.

Cerinte:

- Studii medii profil tehnic (liceu/scoala profesionala);
- Cunostinte de electrica, senzoristica, pneumatica, mecanica.
- Experienta pe un post de tehnician mentenata (mecanic de intretinere, electromecanic, electrician);
- Disponibilitate de lucru in 3 schimburi.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV pe adresa doru.tronca@delonghigroup.com sau sa ne contacteze la numarul de telefon 0364.137.300.

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai