Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - București si altele

Testare, comisionare echipamente telecom; Instalare echipamente de Radio Access Network (RAN) - de tip BTS (Base transceiver station) pe piloni, pe cladiri; Disponibilitate deplasare intensiva in tara; Lucru in echipa; Apt pentru lucrul la inaltime. Beneficii Salariu de baza intre 2000 lei si 3500 lei (brut) in functie de experienta + spor de lucru la inaltime; Pentru perioadele in care omul este plecat in delegatie primeste diurna (valoarea diurnei este de 115 lei net -daca nu prezinta acte justificative- sau 150 lei daca prezinta acte justificative pt cazare); Cand nu este plecat in delegatie angajatul primeste tichete de masa (9.57 lei/per tichet/zi lucrata); Asigurare privata de sanatate; Prima de Craciun; Tichete cadou pentru copii; Decont gradinita si programe afterschool in limita a 300 RON/Per copil/luna; Decont activitati sportive-100 Ron/luna.

Cerinte

Experienta de lucru in domeniu minim 2 ani; Carnet de sofer; Apt lucru la inaltime; Disponibil la deplasari in tara; Cunostinte de limbi straine, de preferat Engleza-constituie avantaj dar nu sunt obligatorii.

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai