Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

ATRIBUTIILE ANGAJATULUI: - Asigură diagnosticarea, repararea și montajul automatelor de bauturi calde. - Demontarea, igienizarea automatelor și buna funcționare a acestora. - Montare si demontare subansamble automate de cafea Daily sub indrumarea colegilor de rang superior. - Completarea responsabila a rapoartelor cerute prin intermediul aplicației Daily Caffe. OFERTA (bonusuri, beneficii) - Salariu motivant; - Bonusuri în funcție de performanță; - Scolarizare de specialitate în țară și in străinatate; - Posibilități de dezvoltare profesională și promovare. - Asigurarea unei mașini de serviciu si telefon. - Locul de munca este situat in zona Aurel Vlaicu 67, Suceava, Romania

Cerinte

- Studii superioare sau medii, absolvent in cadrul Universității/Colegiului Tehnic. - Simț tehnic dezvoltat. Cunoştinţe tehnice de bază. - Cunoștințe de limba engleză; - Permis categoria B. - Persoana responsabilă, serioasă, atentă la detalii, dinamica, orientată către rezultat, creativă și cu inițiativă;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai