Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI: - Efectueaza mentenanta echipamentelor hardware (PC, imprimante si copiatoare); - Asigura service echipamentelor de tipul: imprimate, copiatoare, multifunctionale, plottere, calculatoare; - Administreaza garantiile pentru produsele clientilor; - Gestioneaza documentele specifice departamentului.

Cerinte

CANDIDATUL IDEAL: - Absolvent scoala profesionala tehnica / studii medii / superioare; - Cunostinte solide depanare, intretinere si configurare imprimante, copiatoare, multifunctionale , fax-uri, plottere, atat laser cat si inkjet; - Experienta profesionala de minim 3 ani in domeniu pe un post similar (instalare, configurare, diagnosticare, reparare echipamente de birouri de tipul: PC-uri, imprimante, copiatoare, multifunctionale, plottere, fax-uri, reparatie si configurare sisteme PC, configurare echipamente networking; router, switch); - Cunostinte si/sau specializare in electronica (constituie un avantaj); - Cunostinte operare PC (MS Office); - Limba engleza nivel mediu; - Permis auto categoria B

1 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja