Detalii loc de munca

Descrierea jobului

executa instalarea ,punerea in functiune , programarea si conectarea sistemelor electronice de securitate, de ( alarmare, CCTV, control acces, interfonie si videointerfonie ) conform proiectului tehnic; executa lucrari de depanare si reparare a componentelor tehnice dezafectate, daca acest lucru este posibil / realizabil; executa operatiuni de interventie, mentenanta si service asupra sistemelor electronice de securitate instalate de societate sau preluate de aceasta; raporteaza superiorului indeplinirea sarcinilor. Beneficii : - salariu atractiv - bonuri de masa - laptop, telefon mobil - mediu de lucru professional - oportunitati de dezvoltare a carierei

Cerinte

Studii, Profil, Specializare Medii / Superioare - finalizate Certificare – Tehnician Sisteme Securitate(constituie un avantaj) Cursuri tehnice de specialitate - cunoasterea sistemelor de securitate constituie un avantaj Experienta necesara Minim 2 ani in domeniu Legislatie in domeniul securitatii – Legea 333/2003, HG 301/2012 Atestare psihologica sisteme electronice de securitate ; sisteme de alarmare la efractie,de detectie si avertizare la incendiu , control acces , CCTV – functionare, instalare , programare si conectare; experienta in instalare , punere in functiune, programare sisteme electronice de securitate (incendiu, efractie, control acces, TVCI) abilitati specifice; operare calculator (PC) –Office; permis conducere cat. B;

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

2 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja