Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru unul dintre clientii nostri din Belgia, cautam tehnician mentenanta pentru flota la sol a unui aeroport. Sarcinile se desfasoara in atelierele de reparatii si la baza pistei si presupun servicii de intretinere si reparatii a echipamentelor. Descriere profil Responsabilitati: •mentenanta si repararea vehiculelor prezente in aeroport ( tractoare pentru transportarea bagajelor, incarcatoare, transportatori de paleti, scari de pasageri, exceptie facand aeronavele ) •citirea, intelegerea si analizarea documentatiei tehnice ale vehiculelor •analizarea cat mai rapida si corecta a problemelor tehnice •intretinerea din punct de vedere tehnic – mecanic, electric si hidraulic •reparatia cutiilor de viteza, reparatii mecanice si electrice, schimbarea si inlocuirea pieselor •inlocuirea pieselor defecte ale utilajelor OBS: •vehiculele sunt de marca TLD, Schöpf şi Mulag •este vorba despre vehicule pentru aviaţia civila: tractoare de aeronave, tractări auto (Schöpf), scari de pasageri (Schöpf), încărcătoare (Schöpf), cargo încărcătoare (TLD), transportatori palet (TLD), tractoare bagaje (TLD) centura încărcătoare (TLD), etc. Avantaje: Venitul este nogociabil si depinde de experienta candidatului. Venit start: 13,5 euro brut / ora Dupa prima luna de unca si o evolutie buna venitul creste la 14,0 euro brut / ora. Alte beneficii: •bonuri de masa in valoare de 7 euro pt fiecare zi lucratoare (se va plati o taxa de 1,09 / bon de masa) •concediu de odihna de 20 zile/ an •se ofera training •Program de lunca ( 5 zile/ saptamana) / zi de munca : 7:45 - 16.15 •Pauza de masa: ½ h •La inceput se va lucra in echipa, urmand ca dupa primele 2 luni cel angajat sa-si desfasoare sarcinile independent. •Cazarea asigurata de catre angajator contra sumei de 65 Euro/saptamana •Transportul Romania- Belgia decontat de catre angajator pana in valoarea de 125 Euro •Angajare integral legala in concordanta cu legislatia Belgiana •Acces gratuit la Internet la cazare •Bonusuri sociale in concordanta cu legislatia Belgiana

Cerinte

Cerinte •Studii tehnice in domeniu; •Experienta minim 5 ani intr-un post similar sau experienta de 5 ani in domeniul utilajelor agricole •Experienta si cunostinte puternice in reparatii pe partea electrica, revizii motor, sisteme de aer conditionat si incalzire; •Cunostinte foarte bune de mecanica, electronica, pneumatica, hidraulica; •Cunostinte de limba engleza la nivel comunicativ.

1 pozitii disponibile 21 persoane au aplicat deja