Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentie olandeza specializata in recrutarea candidatilor pentru repararea daunelor masinilor.Compania a lua amploare dupa ce s-a confruntat cu un numar mare de cereri de lucratori reparatori calificati pe pietele olandeze,belgiene si germane.Agentia are experienta in recrutarea de personal din Europa Centrala exprimandu-si necesitatea de forta de lucru aditionala. Activitatea se desfasoara pe tot teritoriul Olandei dar si pentru clienti din Belgia si Germania. Responsabilitati: • Dezasamblarea partilor masinii • Reconstructia masinii dupa reparatie • Asigurarea standardelor de siguranta a vehiculelor • Raportarea defectelor gasite • Raportarea managerului a oricaror defecte observate • Asigurarea ca metoda folosita pentru reparatie face parte din pachetul oferit de service • Mentinerea curateniei si ordinii la locul de munca • Abilitatea de a lucra independent

Cerinte

• Engleza sau germana la un nivel conversational scris si vorbit • Studii tehnice de specialitate • Detinerea unui permis de conducere categoria B • Deplasarea cu masina personala reprezinta un avantaj • Abilitatea de a lucra independent Perioada de contract: 130 de saptamani,daca pot lucra pe perioade lungi de timp Salariu : 1634 euro/luna din care 75,50/luna trebuie sa-si plateasca asigurarea, astfel raman 1559,50euro/luna Experienta necesara: 2 ani experienta intr-un mediu profesional

5 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja