Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati • reparatia diferitelor utilaje si vehicule grele privind aspectele mecanice, electrice si pneumatice; • intretinerea si service-ul motoarelor; • reparatii mecanice (de exemplu, becuri, ambreiaj, frâne, direcție, cutii de viteze, suspensie, sistem de evacuare, articulațiilor sferice, electrice, hidraulice, pneumatice) ; • realizarea diagnosticarii auto, folosind programe speciale; • raportarea reviziilor; • Prezentarea vehiculelor la inspectiile periodice; • Realizarea inspectiilor de siguranta a utilajelor si vehiculelor potrivit standardelor VOSA.

Cerinte

Cerinte Cunostinte de limba: Engleza - nivel conversational. • obligatoriu detinerea unui permis de conducere categoria C, prezinta avantaj categoria E; • cunostinte solide pe partea mecanica, pneumatica si electrica; • cunostinte de diagnosticare auto; • experienta recenta obligatorie de minim 5 ani pe o pozitie similara; Educatie • studii tehnice de specialitate constituie un avantaj; Competente specifice • abilitatea de a lucra independent; • dexteritate; • rapiditate. Conditii salariale Venit: £9 - £15 brut/ora - negociabil in functie de experienta candidatului. Numarul de ore lucratoare/saptamana: 40 h/saptamana – posibilitate de efectuare ore suplimentare Alte informatii • transport Romania-Anglia asigurat pana in 100 euro (trebuie pastrat biletul/bonul pentru decont); • cazarea este asigurata contracost – 260 lire/luna – toate utilitatile incluse; • una dintre cele doua persoane recrutate trebuie sa lucreze si noaptea atunci cand sunt solicitari; • orele suplimentare sunt platite suplimentar;

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja