Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru unul dintre clientii nostri din Anglia cu domeniu de activitate in tractare, diagnosticare, reparatie si asistenta rutiera, cautam 1 tehnician pentru camioane si autobuse. Responsabilitati: ● reparatia diferitelor vehicule grele (autobuse si camioane) privind aspectele mecanice, electrice si pneumatice; ● intretinerea si service-ul motoarelor; ● reparatii mecanice (de exemplu, becuri, ambreiaj, frâne, direcție, cutii de viteze, suspensie, sistem de evacuare, articulațiilor sferice, electrice, hidraulice, pneumatice) ; ● realizarea diagnosticarii auto, folosind programe speciale, ex ● raportarea reviziilor; ● Prezentarea vehiculelor la inspectiile periodice; ● Realizarea inspectiilor de siguranta a utilajelor si vehiculelor potrivit standardelor VOSA. Avantaje: ● Salariu net intre £1400 - £2000 Net / Luna. ● transport Romania-Anglia asigurat pana in 100 euro (trebuie pastrat biletul/bonul pentru decont); ● cazarea este asigurata contracost – 260 lire/luna – toate utilitatile incluse; ● una dintre cele doua persoane recrutate trebuie sa lucreze si noaptea atunci cand sunt solicitari; ● orele suplimentare sunt platite suplimentar;

Cerinte

● Cunostinte de limba: Engleza - nivel conversational. ● obligatoriu detinerea unui permis de conducere categoria C, prezinta avantaj categoria C+E; ● Cunostinte solide pe partea mecanica, pneumatica si electrica; ● Cunostinte de diagnosticare auto;\ ● experienta recenta obligatorie de minim 5 ani pe o pozitie similara; ● studii tehnice de specialitate constituie un avantaj

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja