Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru unul dintre clientii nostri din Anglia cu domeniu de activitate in tractare, diagnosticare, reparatie si asistenta rutiera, cautam 1 tehnician pentru camioane si autobuse. Responsabilitati: -reparatia diferitelor vehicule grele (autobuse si camioane) privind aspectele mecanice, electrice si pneumatice; -intretinerea si service-ul motoarelor; -reparatii mecanice (de exemplu, becuri, ambreiaj, frâne, direcție, cutii de viteze, suspensie, sistem de evacuare, articulațiilor sferice, electrice,hidraulice, pneumatice) ; -realizarea diagnosticarii auto, folosind programe speciale, ex -raportarea reviziilor; -Prezentarea vehiculelor la inspectiile periodice; -Realizarea inspectiilor de siguranta a utilajelor si vehiculelor potrivit standardelor VOSA. Avantaje: -transport Romania-Anglia asigurat pana in 100 euro (trebuie pastrat biletul/bonul pentru decont); -cazarea este asigurata contracost – 260 lire/luna – toate utilitatile incluse; -una dintre cele doua persoane recrutate trebuie sa lucreze si noaptea atunci cand sunt solicitari; -salariu net de 2000 Lire/luna

Cerinte

-Engleza - nivel conversational. -obligatoriu detinerea unui permis de conducere categoria C, prezinta avantaj categoria C=E; -cunostinte solide pe partea mecanica, pneumatica si electrica; -cunostinte de diagnosticare auto; -experienta recenta obligatorie de minim 5 ani pe o pozitie similara; -studii tehnice de specialitate constituie un avantaj; -abilitatea de a lucra independent; -dexteritate; -rapiditate

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja