Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Conditii salariale: 1377 Euro/luna Net Nr. ore lucratoare: 40 ore/saptamana + posibilitate de a efectua ore suplimentare Program de lucru: se lucreaza in 3 ture -06:00AM-14:00PM -14:00PM-22:00PM -22:00-06:00AM Responsabilitati: -operarea si controlarea instalatiilor din fabrica -recunoasterea si eliminarea neregulilor -prelevarea diferitelor probe si analiza acestora -documentarea parametrilor de operare

Cerinte

experienta de 2-3 ani pe o pozitie similara -cunoasterea limbii germane la un nivel conversational -detinerea unei diplome in domeniu (Tehnician chimist) -detinerea unei autorizatii de stivuitorist Limbă străină: Germană: Mediu; Alte informații: - exista posibilitatea de a lucra ore suplimentare (orele suplimentare sunt platite cu + 25%) -masa asigurata de catre angajator

Restrictii

Limbi straine necesare Germana

2 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja