Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Tehnician de proces  - Remediaza problemele tehnice de pe linia de care se ocupa;  - Este responsabil de calitatea interventiilor efectuate asupra echipamentelor;  - Inainteaza propuneri de optimizare a proceselor. Tehnician de test  - Analizeaza, monitorizeaza interventiile de pe linii si actioneaza in conformitate cu standardele solicitate;  - Instaleaza si initializeaza echipamente/masini si instrumente de productie noi;  - Executa activitati de mentenanta, verificare, si modificari functionale simple pentru optimizarea masinilor si echipmantelor din productie. Beneficii:  - Salariu atractiv (sistem de bonusuri bazat pe performanta, sporuri legale acordate pentru munca in schimburi);  - Majorari salariale anuale in functie de performanta;  - Tichete de masa;  - Perspective de dezvoltare profesionala si calificare la locul de munca;  - Asigurare medicala;  - Cantina cu program non-stop din incinta fabricii asigura mese calde pentru toate schimburile, compania acoperind o parte din pretul meniului;  - Transport asigurat din: Sibiu, Loamnes, Mandra, Ocna Sibiului, Sura Mica, Tilisca, Saliste, Sacel, Cristian, Sadu, Cisnadie, Miercurea Sibiului, Mag, Apoldu de Sus, Seica Mare, Slimnic, Rusi, Sura Mare,Marsa, Racovita, Avrig, Selimbar, Bradu, Vestem

Cerinte

Tehnician de proces  - Studii tehnice liceale/ profesionale  - Cunostinte tehnice echipamente (mecanica, pneumatica, electrica)  - Limba engleza nivel minim  - Cunoastere produs / process Tehnician de test  - Studii tehnice liceale/ profesionale;  - Cunostinte electronica;  - Cunoastere produs / proces;  - Limba engleza nivel minim.

1 pozitii disponibile 21 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai