Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Alatură-te unei echipe de entuziaști pentru dezvoltarea internațională a unui brand românesc. Pentru unul dintre clienții săi, LeadUp Academy recrutează un Tehnician de întreținere - Manipulat depozit apicol Rolul tău în echipă: •Recepția, descărcarea și încărcarea mărfii (utilaje, echipamente si consumabile apicole) •Depozitarea corespunzătoare a mărfurilor în depozit •Pregatirea mărfii în vederea livrării către clienți (verificare, etichetare, sigilare, predare curierilor) •Efectuarea inventarului stocului de marfă •Condiționarea, pregătirea și ansamblarea produselor pentru vânzare •Executarea lucrărilor de întreținere spatii depozit/birouri

Cerinte

Profilul candidatului •Ai absolvit un liceu sau o facultate cu profil tehnic •Ai minimum 3 ani experiență în domeniul tehnic •Ești îndemânatic în activități tehnice (ansamblare, reparare, întreținere) •Cunoști procedurile specifice gestiunii mărfii (preluare marfă, luare în evidență scriptică, preparare colete, operare fișe de magazie, inventariere) •Ai cunoștinte medii de operare PC (MS Office) sau într-un program SAP •Ești organizat în muncă Beneficii: •Training pentru învățarea produselor •Bonuri de masă și bonificații •Transport asigurat (depozitul se alfă în satul Luna de Sus, comuna Florești, Jud. Cluj) Clientul nostru se ocupă cu comercializara de utilaje, echipamente si accesorii pentru apicultură.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane