Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Descrierea postului: • Crearea planurilor deservirii. • Aprovizionare cu lubrifianti pentru masini. • Desevirea masinilor, supraveghere si ingrijire. • Intervale de intretinere. • Munca cu automacarale si macarele turn.

Cerinte

Cerinte: • Experienta pe un post similar. • Cunoasterea limbii germane la nivel comunicativ. • Automobil personal este un atu. • Independenta, precizie si acuratete la indeplinirea muncii. Oferim: • Contract direct cu firma germana. • Salariul: 11 euro brut + 50 euro/zi premie. • Cazarea - 20 euro zilnic. • Minim 35 ore de munca saptamanale. • Posibilitatea platilor in avans. • Ajutor in organizarea plecarii spre Germania. Informatii suplimentare: Data inceperii: cat mai curand posibil!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Germana

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai