Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie specializata in repararea de automobile dintr-un orasel de pe coasta de sud a Angliei. Firma infiintata in 1989 s-a specializat pe repararea masinilor implicate in accidente. In acest moment compania are deschise 6 centre de interventie, toate in sudul Angliei, au o cifra de afaceri de 16,000,000 lire, 230 de angajati si repara peste 15,000 de automobile anual. Conditii salariale: 10 lire / ora / brut 1500 - 2000 lire / net/ luna La o norma de munca de 45 ore / saptamana se ajunge la un venit min de 1500 lire/ net/ luna Numarul de ore garantate / saptamana : 45 ore/ saptamana garantate Locatia: Anglia (locatii diferite) Experienta necesara: Experienta recenta de minim 4 ani pe o pozitie similara Responsabilitati: ▪ Eliminarea componentelor deteriorate in conformitate cu instructiunile de munca; ▪ Observarea, recunoasterea si raportarea cu privire la starea vehiculului; ▪ Interpretarea si punerea in aplicare a datelor tehnice de instruire; ▪ Îndepărtarea și eliminarea în siguranță a componentelor vehiculelor; ▪ Eliminarea și depozitarea în condiții de siguranță a componentelor de vehicule, lichide și gaze; ▪ Re-asamblarea vehiculelor după reparație într-un mod sigur și competent acordând o atenție concentrată calitatii muncii; ▪ Reconstruirea masinilor dupa reparatie; ▪ Asigurarea ca vehiculele sunt conforme cu standardele de siguranță; ▪ Raportarea greselilor si defectelor observate pe durata muncii; ▪ Raportarea oricarui defect la managerul de linie; ▪ Asigurarea ca metoda de lucru este in pachetul de reparatii oferit de service; ▪ Mentinerea zonei de lucru curate si ordonate.

Cerinte

Cerinte: · Cunostinte de limba engleza la nivel conversational; · Detinerea unui permis de conducere prezinta avantaj; · Cunostinte primare pe partea de mecanica, pneumatica si electrica prezinta avantaj; · Detinerea de echipamente si unelte proprii. Limbi straine: Limba Engleza – nivel conversational Educatie: Studii tehnice de specialitate Competente specifice: permis de conducere cat B - prezinta avantaj. Alte informatii: · Program de munca: 5 zile/ saptamana (sambata cand e nevoie); · Program de munca: 8:00am – 5:30 pm de Luni - Vineri; · Cazarea NU este asigurata de catre angajator, dar se ofera suport; · Posibilitatea de a efectua ore suplimentare; · Ore de muca garantate: 45 / ore / saptamana; · Interviurile se vor tine pe Skype direct cu angajatorul ; · Primele 3 luni sunt considerate perioada de proba.

2 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja