Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Durată contract: Nedeterminata Conditii salariale: Conditii salariale: 1634 euro / net / luna + cazare asigurata de angajator. Asigurare medicala obligatorie 74,50 euro/luna platita de angajat. Experienta necesara: Experienta 1 an in domeniul auto. Responsabilitati: - Dezasamblarea partilor masinii care urmeaza sa fie prelucrate de tinichigii - Reconstruirea mașinilor după reparație - Asigurarea că vehiculele sunt conforme cu standardele de siguranță - Raportarea greșelilor și defectelor observate pe durata muncii - Raportarea oricărui defect la managerul de linie - Asigurarea că metoda de lucru este în pachetul de reparații oferit de service - Menținerea zonei de lucru curate și ordonate - Capabil sa lucreze independent Program de muncă: de Luni – Vineri Cazarea este asigurată de către angajator. Posibiliatatea de a efectua ore suplimentare. Acestea se platesc ( primele 2 ore 127.73% restul cu 147.44%) Candidatii primesc 300 de euro pentru cheltuielile de deplasare daca trec proba practica Pentru deplasarile zilnice care depasesc 10 km de acasa la lucru, candidatii primesc 0.19 euro/km Ore de muncă garantate: 38 / ore / săptămână Clientul asigura si echipamentul de productie Nu se percep comisioane de mediere.

Cerinte

- Cunoștințe de limba engleză sau germană la nivel conversațional scris și vorbit - Studii tehnice de specialitate - Deținerea unui permis de conducere cat. B - Deținerea unei mașini personale și disponibilitatea de a se deplasa cu ea constituie avantaj - Abilitatea de a lucra independent. Limbi straine: Engleză sau Germană – nivel conversational Educatie: liceu/scoala profesionala Competente specifice: Permis de conducere (Cat B)

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

5 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja