Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descriere profil: O companie din Olanda specializata in recrutarea si plasarea de candidati cu experienta in service-uri auto, se afla in cautarea de tehnicieni dezasamblari auto, motivati, cunoscatori de limba engleza sau germana la nivel conversational.Candidatii ideali sunt cei dornici sa lucreze in strainatate, cu initiativa si o conditie fizica buna. Activitatea se desfasoara pe teritoril Olandei, Belgiei si a Germaniei. Conditii salariale: 1634 euro / net / luna,+ cazare asigurata de angajator. Asigurare medicala obligatorie 74,50 euro/luna platita de angajat. Experienta necesara: Experienta 1an in domeniul auto. Responsabilitati: - Dezasamblarea partilor masinii care urmeaza sa fie prelucrate de tinichigii. - Reconstruire amașinilor după reparație. - Asigurarea că vehiculele sunt conforme cu standardele de siguranță. - Raportarea greșelilor și defectelor observate pe durata muncii. - Raportarea oricărui defect la managerul de linie. - Asigurarea că metoda de lucru este în pachetul de reparații oferit de service. - Menținerea zonei de lucru curate și ordonate. - Capabil sa lucreze independent. Alte informatii: Program de muncă: de Luni – Vineri. Cazarea este asigurată de către angajator. Posibiliatatea de a efectua ore suplimentare. Acestea se platesc ( primele 2 ore 127.73% restul cu 147.44%). Candidatii primesc 300 de euro pentru cheltuielile de deplasare daca trec proba practica. Pentru deplasarile zilnice care depasesc 10 km de acasa la lucru, candidatii primesc 0.19 euro/km. Ore de muncă garantate: 38 / ore / săptămână. Clientul asigura si echipamentul de productie.

Cerinte

- Cunoștințe de limba engleză sau germană la nivel conversațional scris și vorbit. - Studii tehnice de specialitate. - Deținerea unui permis de conducere cat. B. - Deținerea unei mașini personale și disponibilitatea de a se deplasa cu ea constituie avantaj. - Abilitatea de a lucra independent. - Educatie: liceu/scoala profesionala.

6 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja