Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie din Belgia cautam tehnician-electricean intretinere. Se lucreaza la o companie care se ocupa cu comercializarea si mentenanta pompelor industriale, aspiratoarelor si a diferitelor masini de curatat din gama: Denjet, IP Cleaning si Numatic Se va lucra, in principal cu intretinerea si repararea de pompe industriale, aspiratoare, masini de curatat si alte aparate. Principalele responsabilitati sunt: - intretinerea motoarelor diesel si pe benzina si electrice, - cunostinte in repararea pompelor de inalta presiune si compresoarelor cu motor diesel, - cunostinte foarte bune a sistemelor electrice, - cunostinte foarte bune de sisteme hidraulice si pneumatice, - abilitati de citire a desenelor tehnice si a proiectelor electrice, - repararea pompelor de presiune si a compresoarelor de pana la 2750 bari, - schimbarea de garnituri, rulmenti precum si alte parti care trebuie inlocuite,

Cerinte

Studii:Scoala profesională – mecanic, Experienta 3-5 ani pe o pozitie similara, Cunostinte de limba Engleza sau Franceza – la nivel avansat, Experienta indelungata cu sistemele electrice, Eperienta indelungata cu sistemele hidraulice si pneumatice, Cunostinte de interpretare a desenului tehnic si proiectelor electrice, Experienta in repararea motoarelor diesel si pe benzina, Alte informaţii: Salariul brut este de 14 – 15 euro/ora. Transportul este decontat. Cazarea este asigurata contra sumei de 65 euro/saptamana. Se vor lucra 38 ore/saptamana. NU PERCEPEM COMISIOANE!

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja