Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Iti doresti un contract de munca in strainatate pe o perioada nedeterminata? Cauti un salar motivant in Franta unde poti beneficia de bonusuri salariale? Unul dintre cele mai importante grupuri industriale integrate in domeniul naval si offshore cauta tehnician instrumentatie-automatizari, motivat si cunoscator al limbii franceze la nivel conversational si engleze la nivel tehnic avansat. Responsabilitati: - realizarea de studii pentru planuri de instalare - planuri de cablare / sisteme de conexiuni externe si clasificari - scheme de depanare - analize functionale de automatizare - definire de instrumente - gestiunea bazei de date a instrumentatiei

Cerinte

- tehnician autonom cu experienta recenta minim 3-5 ani - cunostinte de limba engleza tehnic la nivel avansat - cunostinte de limba franceza la nivel conversational - cunostinte polivalente in domeniul instrumentatiei si al controlului de comanda - utilizarea programelor Office - cunoasterea programului AUTOCAD - mobilitate - studii in domeniul tehnic Reprezinta avantaj: - cunoasterea bazelor de date SPI, S4I, AVEVA Instrumentation - cunoasterea programului TELECOM naval NU PERCEPEM TAXE SAU COMISIOANE!

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja