Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

- Experienta in montajul, punerea in functiune si exploatarea instalatiilor frigorifice - Cunoasterea gamei de instalatii de climatizare – tip split, VRV, agregate preparare apa racita (chiller-e), centrale de ventilatie - Calificarea in domeniu – frigotehnie si/sau automatizari constituie un avantaj - Cunostinte minime operare PC - Persoana organizata, cu spirit de echipa - Permis de conducere cat. B - Studii medii

Cerinte

Responsabilitati: - Evaluarea starii generale a instalatiilor - Diagnoza si propunere de solutii de remediere si/sau imbunatatire a functionarii - Executarea operatiunilor de intretinere si service pentru echipamentele de climatizare - Intocmirea documentatiei corespunzatoare lucrarilor efectuate Beneficii: - Pachet salarial atractiv - Sistem de bonus-uri in functie de performanta

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai