Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ești tehnician în domeniul reciclării de plastic în căutarea unui nou loc de muncă în străinătate? Noi îți oferim șansa de a lucra în Olanda cu contract full-time, nelimitat, condiții de lucru bune, mașină de companie și salar competitiv! Atenție! Nu percepem comision! Pentru partenerul nostru din Olanda din domeniul reciclării de plastic, căutam 2 tehnicieni pentru linia de producție/ lideri de echipă cu experiență în acest domeniu.

Cerinte

Cerințe: - Experiență în repararea mașinilor de pe linia de producție - Capacitatea de a conduce echipa dintr-un schimb - Atestatul pentru stivuitor constituie avantaj - Cunoștințe de lb. română și maghiară pentru a comunica cu echipa - Cunoștințe bune de limbă engleză pentru comunicare cu managementul Se oferă: - Contract full time pe perioadă nedeterminată. - Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund professional. - Asigurare colectivă care acoperă asigurarea medicală și spitalizarea. - Cazare în camera privata - Pe timpul șederii în Olanda, în caz de nevoie aveți posibilitatea să vă adresați unui coordonator.

2 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja