Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie specializată în construcția de linii complet automate și ușor de utilizat pentru manipularea, spălarea și umplerea butoaielor cu bere, vin și băuturi răcoritoare, se cauta tehnicieni linie de productie Responsabilitati: Conectarea tuturor cablurilor electrice, in conformitate cu schitele Construcția mecanică a liniilor mecanice / electrice / hidraulice de montare / dezasamblare a butoaielor conform schitelelor este necesara cunoasterea sudurii MIG-MAG/cu inox (semi-automata) interpretarea desenului tehnic pregatire: asamblarea componentelor linei de transport - 70-80% este asamblarea componentelor pregatite (în depozit) 20-30% este sudura si conectare citirea planului tehnic si asamblarea componentelor in conformitate cu acesta asamblarea componentelor mecanice si pneumatice

Cerinte

Cerinte: minim 5 ani experienta in asamblare componentelor liniilor de producție, dispozitivelor de transport pe orizontală, hidraulice, mecanice, montarea instalatiilor electrice la linii de producție experienta in sudura MIG-MAG cu inox citirea si interpretarea planului tehnic cunoasterea limbii engleze la nivel conversational spre avansat Avantaje: Salariu de 1560Euro net/luna decontarea transportului pana la 125 Euro pe baza de factura cazarea se ofera in schimbul sumei de 65 euro/saptamana (acces la internet in camere)

2 pozitii disponibile 49 persoane au aplicat deja