Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam pentru Brasov si Ploiesti: tehnician logistica, ce se va ocupa cu organizarea fluxului de material si a spatiului de depozitare. Responsabilitati: - inregistrarea materialelor in baza de date - evidenta stocurilor si raportarea asupra situatiei stocurilor - manipulare: preluarea materialelor sosite in fabrica, depozitarea si distribuirea lor in productie - verificarea cantitatilor conform listelor de material sosite in fabrica - inventarierea materialelor - evidenta, inregistrarea, raportarea, organizarea livrarilor catre beneficiari interni si externi Se ofera: - salariu motivant, cu posibilitate de crestere in functie de performanta - ore suplimentare platite, spor de noapte - transport asigurat pentru zona Brasov - card sanatate - echipamente moderne de lucru - posibilitate dezvoltare profesionala Asteptam CV-ul dvs la adresa: recrutare[at]amakron.ro

Cerinte

Cerinte: - experienta in domeniu min. 1-2 ani - atestat stivuitorist - studii medii / superioare - disponibilitate lucru pe 3 schimburi - cunostinte operare PC: Office (Word, Excel), email Outlook, avantaj experienta in lucru cu sisteme ERP - cunostinte desen tehnic - lb. engleza - mediu

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja