Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Activitati: - Lucreaza independent si cel mai adesea in locul in care clientii isi desfasoara activitatea: cariere, mine, balastiere, etc - Identifica nereguli in functionarea masinilor si efectueaza reparatiile necesare - Realizeaza intretinerea preventiva a echipamentelor la anumite perioade regulate - Realizeaza recalibrarea echipamentelor la intervalele stabilite de catre producator - Identifica necesarul pieselor de schimb - Realizeaza lucrari specifice de reparatii mecanice si mentenanta pentru utilaje de constructii - diagnoza - testare computerizata Oferta: Companie in dezvoltare/ Conditii de lucru moderne Salariu negociabil in functie de experienta actuala Masina de serviciu (autoutilitara) Training de specialitate Telefon tip Smart Phone Masa de pranz gratuita/diurna Asigurare

Cerinte

Candidatul ideal: - Domicililul in zonele mentionate sau zonele limitrofe Studii - Liceu sau studii superioare de profil mechanic/echivalent - Limba engleza – nivel mediu - Cunostiinte de diagnoza computerizata - avantaj - Apt medical pentru meseria de tehnician - Experienta minim 2-3 ani in meseria de technician utilaje de constructii si/sau de agricultura - Orientat spre construirea unei cariere - Foarte muncitor, flexibil, rezistent la stress - Abilitatea de a-si atinge obiectivele. - Fara cazier si fara urmariri penale, fara conflicte majore cu fosti clienti, angajatori. - Referinte de la locurile de munca anterioare - Abilitati de comunicare atat in interiorul companiei cat si cu clientii - Disponibilitate pentru deplasari frecvente

5 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja