Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Misiunea postului: Efectuează servicii de reparaţii şi punere în funcţiune a utilajelor agricole comercializate de MEWI. Principalele responsabilități: - efectuează lucrări de reparaţii şi întreţinere a utilajelor agricole - efectuează puneri în funcţiune a utilajelor şi instruieşte utilizatorii acestora - întocmeşte documentele specifice: comenzi de reparaţii, necesar de piese, rapoarte de reparaţii, procese verbale de recepţie, predare – primire

Cerinte

- studii tehnice (mecanică, electromecanică, ...) - experienţă în activităţi de reparaţii, întreţinere, mecanică auto (de preferat în domeniul utilajelor agricole) - cunoştinţe de lăcătuşerie, sudură, mecanică hidraulică, circuite electrice - cunoştinţe de operare pe calculator (inclusiv MS Office) - cunoaşterea limbii engleze constituie avantaj - capacitatea de a asimila cu uşurinţă informaţii tehnice - orientare către client - disponibilitate pentru deplasări în zona alocată Oferim: - pachet salarial deosebit de atractiv - bonusuri de performanţă - cursuri de formare profesională - mediu plăcut de lucru - echipamente moderne pentru desfăşurarea activităţii

2 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja