Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul nostru este cel mai mare distribuitor de aparate de fitness provenite din USA si Europa, de la cele mai reprezentative branduri internationale de profil, cu o gama diversa de echipamente premium si solutii complete pentru sali de fitness si culturism. Daca esti o persoana pasionata de sport, iti plac aparatele fitness si tot ce tine de acest domeniu, te vrem in echipa noastra! Responsabilitatile postului: - Efectuarea probelor de functionare; - Reglarea mecanismelor mecanice pentru respectarea parametrilor functionali specificati; - Intocmirea fiselor tehnice de constatare; - Identificarea, analizarea si repararea naturii defectiunilor; - Efectuarea de deplasari. Se ofera: - Salarizare deosebita; - Bonusuri; - Spatiu de lucru modern.

Cerinte

- Studii medii tehnice; - Lb. engleza (nivel mediu) - obligatoriu; - Lb.maghiara - avantaj; - Experienta service/mentenanta; - Experienta in domeniul mecanic sau electronic. Aptitudini necesare: - Spirit de echipa; - Bune capacitati de organizare; - Bune abilitati de comunicare si relationare cu clientii.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja