Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Clientul nostru este cel mai mare distribuitor de aparate de fitness provenite din USA si Europa, de la cele mai reprezentative branduri internationale de profil, cu o gama diversa de echipamente premium si solutii complete pentru sali de fitness si culturism. Daca esti o persoana pasionata de sport, iti plac aparatele fitness si tot ce tine de acest domeniu, te vrem in echipa noastra! Responsabilitatile postului: - Efectuarea probelor de functionare; - Reglarea mecanismelor mecanice pentru respectarea parametrilor functionali specificati; - Intocmirea fiselor tehnice de constatare; - Identificarea, analizarea si repararea naturii defectiunilor; - Efectuarea de deplasari. Se ofera: - Salarizare deosebita; - Bonusuri; - Spatiu de lucru modern.

Cerinte

- Studii medii tehnice; - Lb. engleza (nivel mediu) - obligatoriu; - Lb.maghiara - avantaj; - Experienta service/mentenanta; - Experienta in domeniul mecanic sau electronic. Aptitudini necesare: - Spirit de echipa; - Bune capacitati de organizare; - Bune abilitati de comunicare si relationare cu clientii.

1 pozitii disponibile