Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferta salariala: 13-14 eur brut/ora, in functie de pregatire si experienta ( oferta finala se va primi dupa interviu ) - in medie 1200-1300 eur net/luna(raman dupa scaderea diferitelor cheltuieli); 40 ore de munca/saptamana cu posibilitatea efectuarii orelor suplimentare, implicit cresterea venitului; Program de munca a cate 7-8 ore/zi dar se cere disponibilitate pentru ore suplimentare in timpul saptamanii dar si in weekend; Contract de munca semnat si declarat in Olanda, pe perioada nedeterminata Beneficii: Cursuri de pregatire profesionala si certificari platite de compania angajatoare ( in valoare de 1500-200 eur ); Cazare asigurata de angajator contracost ( 90 eur/saptamana ) Asigurare medicala ( 25 eur/saptamana ); Posibilitatea inchirierii unei masini de la firma contracost ( 4 eur/zi ) Responsabilitati: Cunoasterea sistemelor electrice existente pe o platforma petrochimica; Abilitati de sudura; Cunostinte de tubulatura; Calibrarea echipamentelor noi;

Cerinte

Candidatul ideal: Persoane tinere care si-au inceput cariera si doresc sa se dezvolte intr-un mediu profesional in alta tara; Cei care au experienta mai mult pe parte electrica decat instrumentala; Experienta profesionala ca si electrician pe o platforma petrochimica fara prea multa experienta pe partea de instrumentatie; Cunostinte de engleza nivel mediu spre avansat ( B1-B2 ); Permis auto categoria B; Dornic sa se specializeze si sa urmeze cursurile olandeze oferite de firma; Atitudine pozitiva, motivatie de munca pe perioada lunga de timp.

6 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja