Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

•Respectarea standardelor pentru procese, mijloace de productie si mijloace de verificare; •Efectuarea activitatilor de mentenanta preventiva; •Efectuarea activitatilor de reparatii masini; •Completarea informatiilor legate de mentenanta in documentele aferente; •Urmarirea pieselor de schimb; •Interventia la masini si inlaturarea defectelor; •Urmarirea preventiva a functionarii masinilor. Beneficii: •Avantajul de a lucra intr-un mediu profesionist si modern; •Interactiunea cu tehnologie industriala de ultima generatie; •Formare profesionala in domeniu; •Tichete de masa; •Al XIII-lea salariu.

Cerinte

Candidatul ideal ofera suport service pentru echipa sectiei Electronica, asigura functionarea optima a utilajelor industriale, lucreaza eficient in echipa. Cerinte: •Experienta in domeniul mecanic/electromecanic minim 1 an; •Experienta in service si reparatii masini; •Experienta in automatizari; •Experienta actionari mecanice si electromecanice; •Cunostinte desen tehnic si scheme electrice; •Experienta in prelucrari mecanice; •Competente de comunicare in limba germana/engleza; •Personalitate organizata si spontana; •Mod de lucru structurat; •Capacitatea de a lucra intr-o echipa globala; •Capacitatea de comunicare foarte buna; •Initiativa proprie •Disponibilitate de a lucra in 4 schimburi.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai