Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Analiza, verificarea și repararea defectelor, urmărirea și optimizarea procesului tehnologic. Oferim: Salariu atractiv (sistem de bonusuri bazat pe performanta, sporuri legale acordate pentru munca in schimburi) Majorari salariale anuale in functie de performanta Tichete de masa Perpective de dezvoltare profesionala si calificare la locul de munca Asigurare medicala; Cantina cu program non-stop din incinta fabricii asigura mese calde pentru toate schimburile, compania acoperind 50% din pretul meniului Transport asigurat din: Sibiu, Loamnes, Mandra, Ocna Sibiului, Sura Mica, Tilisca, Saliste, Sacel, Cristian, Sadu, Cisnadie, Miercurea Sibiului, Mag, Apoldu de Sus, Seica Mare, Slimnic, Rusi, Sura Mare,Marsa, Racovita, Avrig, Selimbar, Bradu, Vestem, Orlat, Gura Raului, Poplaca, Rasinari, Vurpar, Rosia, Daia

Cerinte

Studii tehnice liceale/ profesionale Cunoștințe/ Atestat în electronică/ informatică/ telecomunicații/ mecatronică Capacitate de analiză, deprinderi practice Limba engleza nivel minim Experienta in domenii similare minim 1 an

1 pozitii disponibile 34 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai