Detalii loc de munca

Descrierea jobului

DESCRIEREA POSTULUI: Locația:firma angajatoare este situată la sud de Stuttgart;deplasarile se fac pe întreg teritoriul Germaniei. Candidatul ideal:Muncitori calificați sau ingineri cu experiență însemnată în domeniul întreținerii de mașini unelte. Munca constă în: service,întreținere, operațiuni de reparații în fabricile clienților-beneficiari.

Cerinte

CERINȚE: Studii medii sau calificare în domeniu. Cunoștințe de electricitate/mecanică,programare și operare mașini cu comandă numerică. Disponibilitate la deplasări , flexibilitate, seriozitate, permis categoria B. Cunoștințe de limba germană nivel conversațional. BENEFICII: Firma oferă un angajament de lungă durată, contractul de muncă pe perioadă nedeterminată. Pachet salarial motivant. Autoturism de serviciu. Posibilități de specializare și perfecționare în domeniul CNC.

2 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja