Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Manpower angajeaza pentru unul din clientii sai, companie lider pe piata in productia de placi ceramice tehnician productie. Angajatul va presta activitatui specifice in activitatea de productie: -Seteaza parametrii de functionare a echipamentelor deservite conform fisei tehnologice; - Asigura buna functionare din punct de vedere mecanic a benzilor de glazurare; -Asigura curatarea benzilor de glazurare, a echipamentelor aferente si a spatiului de lucru; - Realizeaza operatii de reparatii si de mentenanta preventiva stabilite la nivel de operator, inlocuieste ghidajele uzate, curelele rupte, schimba cilindrii rotocolor si racletele, curata filtrele, schimba furtun aer comprimat. Beneficii: - pachet salarial motivant - pachet de beneficii - decontare linie de transport - tichete de masa

Cerinte

Cunostinte de mecanica- pot fi absolventi de studii medii in mecanica, electromecanica, - persoane muncitoare si cu dorinta de a invata - disponibilitatea de a lucra in ture

4 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai