Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Jobdistrict SRL recruteaza pentru partenerul sau din Galati un Tehnician service imprimante priceput si pasionat de domeniul tehnic. Detalii job : Tip contract: perioada nedeterminata, full time Data angajarii: imediat Salariul: 1200 lei net cu posibilitatea renegocierii dupa o perioada de 2 luni. Descriere job : Munca se va desfasura alaturi de o echipa formata din 3 colegi specializati pe departamentul tehnic. Principalele responsabilităţi: - Identifica si remediaza erorile imprimantelor si copiatoarelor; - Remanufactureaza (refileaza) cartusele imprimantelor si copiatoarelor; - Mentine relatia cu clientii pentru intretinerea copiatoarelor si, dupa caz, a altor echipamente IT; - Completeaza foi de interventie pentru echipamentele la care se fac reparatii. - Activitatea se va desfasura atat la client (in zona Galati-Braila) cat si la sediul societatii In vederea bunei desfasurari a jobului vi se vor acorda : telefon, laptop si masina de serviciu.

Cerinte

- Cunostinte solide in depanare, intretinere si configurare imprimante si copiatoare (mari); - Permis conducere categoria B; - Cunostinte de limba engleza; - Persoana cu abilitati de concentrare, abilitati de comunicare, abilitati matematice; - Persoana cu dorinta de perfectionare, corecta, punctuala si capacitatea de a munci in conditii de stres.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai