Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Beneficii: - Mediu de lucru placut, zona centrala - Echipa unita si activa - Salariu fix - Traininguri interne si in afara companiei - Posibilitate de crestere in cadrul companiei Despre companie: Prezenta de peste 10 ani pe piata locala, compania I CAN SEE este unul dintre cei mai mari importatori de sisteme si camere de supraveghere video. I CAN SEE ofera solutii in domeniul supravegherii video atat pentru companii mari, medii si mici, cat si persoanelor fizice, bucurandu-se de un grad mare de recurenta a clientilor datorita calitatii produselor si a serviciilor. In prezent, compania este in crestere, dezvoltand portofoliul de produse comercializate si cautand membri pentru pozitiile inginer sisteme de securitate si expert vanzari. Portofoliu de produse: - sisteme de supraveghere video I CAN SEE - sisteme de alarma - control acces, sisteme de pontaj - automatizari porti - seifuri

Cerinte

- Instalarea, punerea in functiune si intretinerea sistemelor de securitate, sisteme de control acces, sisteme TVCI, sisteme de detectie si alarmare la incendiu, audio si videointerfonie; - Oferirea de consultanta de specialitate clientilor firmei pe toate canalele de comunicare; - Pregatirea ofertelor tehnice si comerciale catre acestia; - Pregatirea documentatiei pentru participarea la licitatii; - Configurarea echipamentelor de securitate in conformitate cu cerintele clientilor; - Mentenanta si intretinerea unui sistem de supraveghere video; - Cunostinte bune de retelistica, cablare structurata - Solutionarea oricaror probleme aparute;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai