Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Iți dorești să te dezvolți profesional ? Ești în căutare de noi oportunități și ești interesat să îți încerci norocul într-o țară străină, aplică la postul nostru de technician sisteme de securitate pentru Olanda! Nu percepem comision ! Pentru partenerul nostru din Olanda, căutăm specialist cu experiență în montarea diferitelor sisteme de securitate, dezvoltarea și mentenanța lor. Sediul firmei este în partea de nord al Olandei, munca se desfășoară în special în această regiune. Descrierea muncii: - Montarea alarmelor de incendiu, sistemelor de detecție efracție, alarmare, monitorizare, control acces - Mentenanța acestor sisteme - Consilierea clienților, evaluarea sistemelor existente - Sarcini administrative, gestionarea depozitului - Independență în realizarea sarcinilor

Cerinte

Cerințe: - Cunoștințe de limba engleză de nivel mediu - Minim 3 ani de experiență în domeniu - Carnet de conducere categoria B. - Lucru în mai multe schimburi - Studii relevante în domeniu Se oferă: - Muncă full-time cu contract legal în Olanda - Asigurare colectivă, care acoperă asigurarea medicală și spitalizarea - În caz de necesitate vă oferim cazare - Pe timpul șederii în Olanda, în caz de necesitate aveți posibilitatea de a vă adresa unui coordonator în lb. română

1 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja