Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Staff Temp Ro angajeaza pentru un client cunoscut din Tulcea tehnician electromecanic pentru montare produse de supraveghere, alarme si monitorizare flota. Responsabilitati: *Prezentarea ofertei clientilor *Realizarea ofertelor pe baza necesitatilor clientului *Montarea cabluri, a instalatiilor si sistemelor de supraveghere si monitorizare flota *Intretinerea echipamentelor si efectuarea reparatiilor necesare *Mentenanta si suport pe durata garantiei lucrarii Beneficii: *Salariu motivant *Mediu de lucru placut si dinamic *Alte beneficii stabilite in urma interviului

Cerinte

Cerinte: *Minim 2 ani experienta in montarea sistemelor de supraveghere *Experienta in instalarea cablurilor si a întregului sistem *Experienta in conectarea si realizarea legaturilor in sistem si retea *Experienta in interactiunea cu clientii *Experienta in prezentarea unui portofoliu de servicii

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai