Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Clientul nostru, reprezinta o companie romaneasca avand ca obiectiv principal de activitate proiectarea, instalarea si intretinerea sistemelor de securitate, de ultima generatie. Responsabilitatile postului: - Instalarea retelelor de date si a altor echipamente specifice cu respectarea proiectelor tehnice si a instructiunilor de montaj; - Verificarea parametrilor de functionare pentru a putea preveni aparitia defectiunilor - Participarea la interventiile de intretinere a sistemelor instalate; - Configurarea diferitelor sisteme si echipamente. Se ofera: -Salariu atractiv; -Bonusuri; -Atmosfera de lucru placuta - echipa tanara; -Acces la cursuri de specializare si certificare; -Posibilitate de evolutie in cadrul firmei.

Cerinte

Cerinte necesare: -Studii medii/superioare; -Abilitati tehnice - experienta in domeniu constituie avantaj; -Atitudine pozitiva. Aptitudini necesare ocuparii postului: -Perseverenta; -Persoana atenta la detalii; -Persoana organizata; -Permis de conducere cat. B - constituie avantaj.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane