Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie din UK, recrutam tehnician pentru reparatii telefoane mobile, cu experienta si cu cunostinte de limba engleza. Se va lucra intr-un centru comercial. Responsabilitati: - repararea partilor de hardware a telefoanelor; - repararea telefoanelor cu defectiuni cauzate de apa; - inlocuirea ecranelor tactile crăpate pentru Samsung Galaxy S3 / S4; - depistarea defecțiunilor si inlocuire lor (iPhone PMIC, GSM Module, Wi-Fi IC); - inlocuirea ecranelor de iPod Touch și iPad mini;

Cerinte

- cunoasterea limbii engleza la nivel conversational; - experienta pe o pozitie similara; - experienta in repararea si deblocarea telefoanelor; - cunostinte de operare calculator si ale sistemulul Android; - se cauto o persoana motivata, comunicativa si implicata; Alte informaţii - venitul este compus din salariu fix+ comision; - se lucreaza 7.5 ore/zi, 5 zile /saptamana; - angajatorul ofera cazare pentru primele 7 zile; - Prin serviciul nostru de recuperare taxe, suma medie de impozit recuperată pe fiecare an incomplet lucrat in Anglia, este de 640 de lire sterline. Nu percepem taxe sau comisioane!

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja