Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam urgent tehnician reparatii telefoane mobile si tablete pentru o companie din UK, cu experienta. Se va lucra intr-un centru comercial. Responsabilitati: - repararea partilor de hardware a telefoanelor; - repararea telefoanelor cu defectiuni cauzate de apa; - inlocuirea ecranelor tactile crăpate pentru Samsung Galaxy S3 / S4; - depistarea defecțiunilor si inlocuire lor (iPhone PMIC, GSM Module, Wi-Fi IC); - inlocuirea ecranelor de iPod Touch și iPad mini; Salariul este de 1500-1600 lire/luna – venitul este compus din salariu fix + comision din vanzarile magazinului Se lucreaza 7.5 ore/zi, 5 zile /saptamana; Angajatorul ofera cazare pentru primele 7 zile

Cerinte

- Experienta pe o pozitie similara (repararea si deblocarea telefoanelor) - Cunostinte de limba engleza la nivel conversational - cunostinte de operare calculator si ale sistemulul Android - se cauta o persoana motivata, comunicativa si implicata

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja