Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam urgent manichiurista/tehnician unghii false cu experienta. Cautam persoana serioasa, profesionista, ingrijita, pentru manichiura-pedichiura clasica, oja semipermanenta, unghii false, nailart. Salariu fix+comision. Consiliaza clientul si il ajuta sa ia cea mai buna decizie cu privire la tipul de manichiura/ultimele tendinte/tratamente adecvate -stapaneste bine tehnicile specifice pentru manichiura clasica si moderna (gel, unghii false, oj semipermanenta,spa, modele, etc. ) -profesionalism, corectitudine si seriozitate.

Cerinte

- experienta minim 1 an - prezenta agreabila - abilitati foarte bune de comunicare cu clientii. -persoana punctuala, responsabila si riguroasa, organizata, creativa, energica, orientata catre client si rezultate, atenta la detalii si la propriul aspect, gandire pozitiva, spirit de echipa

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja