Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru un client important din Belgia cautam doi tehnicieni de mentenanta utilaje aeroport. Responsabilitati: - mentenanta si repararea vehiculelor prezente in aeroport – tractoare pentru transportarea bagajelor, incarcatoare, transportatori de paleti, scari de pasageri, exceptie facand aeronavele; - citirea, intelegerea si analizarea documentatiei tehnice ale vehiculelor; - analizarea cat mai rapida si corecta a problemelor tehnice; - mentenanta vehiculelor privind aspectele electrice, mecanice si pneumatice; - inlocuirea pieselor defecte ale utilajelor;

Cerinte

Cerinte: - cunoasterea unei limbi straine la nivel avansat - Engleza, Franceza sau Germana; - minim 5 ani experienta pe un post similar; - bune abilitati de comunicare; - disponibilitate si seriozitate; Beneficii: - traininguri; - tichete de masa ( 6 euro/ zi ); Alte informatii: - se asigura transportul Romania – Belgia; - cazarea este asigurata in schimbul a 65 euro/sapt.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja