Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descriere job: Pentru unul dintre clientii nostri din Anglia cu domeniu de activitate in tractare, diagnosticare, reparatie si asistenta rutiera, cautam 2 tehnicieni pentru utilaje si vehicule grele. Responsabilitati: - realizarea inspectiilor de siguranta a utilajelor si vehiculelor potrivit standardelor VOSA; - reparatia diferitelor utilaje si vehicule grele privind aspectele mecanice, electrice si pneumatice; - intretinerea si service-ul motoarelor; - realizarea diagnosticarii auto, folosind programe speciale; - raportarea reviziilor.

Cerinte

- experienta obligatorie de min 5 ani pe o pozitie similara; - cunostinte de limba engleza la nivel conversational; - cunostinte solide pe partea mecanica, pneumatica si electrica; - cunostinte de diagnosticare auto; - studii tehnice de specialitate constituie un avantaj; - obligatorie detinerea unui permis de conducere categoria C, prezinta avantaj categoria E; - detinerea unui certificat VOSA ( echivalent ITP/ RAR); - abilitatea de a lucra independent. Beneficii: - se asigura transportul Romania-Anglia; - cazarea si utilitatile asigurate contra cost (260 lire/ luna). Alte informatii: - program de munca: 5 zile/ saptamana ( uneori se lucreaza si sambata ); - se lucreaza in 2 ture de munca/ zi.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

2 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja