Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam persoane calificate pentru postul de tehnician vehicule tonaj greu in UK. Angajatorul asigura : -un venit intre £9 - £15 brut/ora - negociabil in functie de experienta candidatului. - transport Romania-Anglia asigurat pana in 100 euro (trebuie pastrat biletul/bonul pentru decont); - cazarea este asigurata contracost – 260 lire/luna – toate utilitatile incluse; - orele suplimentare sunt platite suplimentar;

Cerinte

Cunostinte de limba: Engleza - nivel conversational. - obligatoriu detinerea unui permis de conducere categoria C, prezinta avantaj categoria E; - cunostinte solide pe partea mecanica, pneumatica si electrica; - cunostinte de diagnosticare auto; - experienta recenta obligatorie de minim 5 ani pe o pozitie similara; - studii tehnice de specialitate constituie un avantaj; Competente specifice - abilitatea de a lucra independent; - dexteritate; - rapiditate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja