Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza tehnician veterinar pentru postul de vanzator in farmacie veterinara Locatii: Turda, Alba Iulia, Deva, Targu Mures, Carei, Onesti NU percepem comision! Ce ofera angajatorul: - Salariu motivant: 1390 lei net+ comision din vanzari - Mediu de lucru placut si organizat. Responsabilitatile postului: • Cunoasterea produselor si utilitatea acestora; • Promovarea si vanzarea hranei, accesoriilor si produselor farmaceutice; • Identificarea nevoilor pacientilor si formularea recomandarilor; • Informarea pacientii despre modul de utilizare al medicamentelor si despre potentialele lor riscuri; • Evaluarea stocului, in corelatie cu vanzarea zilnica si realizarea listei de propuneri pentru comenzile către furnizori; • Operarea tuturor documetelor legale aferente activitatii farmaciei veterinare.

Cerinte

Cerinte obligatorii ale postului: • Absolvent de studii superioare – Facultatea de Medicina Veterinara ; specializare Tehnician veterinar • Bune abilitati de comunicare; • Respectuos, serviabil, responsabil, dedicat, corect, profesionist; • Dedicat dezvoltarii profesionale si personale.

6 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai