Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza Tehnician veterinar/Medic veterinar - Calarasi Nu percepem comision! Oferta angajatorului: - Salariul oferit este de: 1.200 lei net/ luna pentru technician 1.600 lei net/lun pentru medic veterinar -Program de lucru: 8 ore, luni – vineri Responsabilitati principale: - Consiliere vanzari produse farmaceutice/ accesorii / hrana - Elibereaza produsele farmaceutice, conform legislatiei in vigoare - Implicarea directa in aprovizionarea si gestionarea produselor din stocul farmaciei - Promoveaza portofoliul de produse clientilor din zona alocata - Stabileste si mentine o buna relatie cu toti clientii din zona alocata

Cerinte

Candidatul ideal: - Absolvent al unei forme de invatamant cu specific veterinar (liceu, postliceala, facultate). - Abilitati de comunicare si negociere; - Perseverenta, orientare spre solutii si rezultate; - Cunostinte operare PC (Word, Excel);

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai