Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Pentru unul din clientii sai, o companie producatoare de obiecte pentru bai, din Hull - Marea Britanie, Job4life recruteaza candidati pentru pozitia de Tehnicieni / Proiectanti AutoCAD. Tehnicianul va fi responsabil de realizarea proiectelor conform desenelor tehnice primite dar si de creearea unor produse noi care sa satisfaca nevoile clientilor. Acesta se va raporta Design Managerului, impreuna cu care isi va aduce contributia la dezvoltarea produselor. Oferta salariala: Contract de munca semnat si declarat in Marea Britanie Perioada nedeterminata; 1.690-1.970 GBP net/luna pentru Tehnicieni / 2.500 GBP net/luna pentru Design-Office Manager Suport in gasirea unei cazari precum si pentru orice alte formalitati sau documente necesare ( NINO, cont bancar, etc. ) AGENTIA NOASTRA NU PERCEPE COMISION/TAXE DE LA CANDIDATI !!!

Cerinte

Studii tehnice in domeniul Constructiilor Civile, Mecanic sau Electric Experienta de lucru cu sofware-ul AutoCAD sau un alt program similar de design 2d si 3d Cunoasterea si interpretarea desenelor tehnice, precum si a procesului de fabricatie Cunostinte de engleza la nivel mediu spre avansat Responsabilitate, seriozitate si atentie la detalii Predarea la timp a proiectelor Persoana comunicativa si orientata catre rezultate

5 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai