Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Norvegia

Descrierea jobului - Norvegia

SC Infomunca SRL recruteaza tehnicieni si mecanici auto pentru un atelier mare din Norvegia. Cautam un candidat cu abilități puternice de diagnostic, care ar putea fi, de asemenea, dispus să facă sarcini mecanice generale. Candidatul va efectua inspecții pe diferite tipuri de vehicule. Pozițiile necesită ca tehnicienii să poată efectua diagnosticarea, inspectarea și schimbarea / repararea componentelor defecte. De asemenea, deseori pot fi incluse sarcini mecanice generale. ANGAJATORUL OFERA: • Salariu de la 110-120 Kr / oră după impozitare • Se garanteaza salariul 100% la timp • Se acopera toate cheltuielile de călătorie în Norvegia și acasă, de asemenea, cheltuielile de călătorie de la domiciliu la locul de muncă • Se acopera cheltuielile de cazare, incluzând internetul și alte facilități • Toate taxele plătite în Norvegia

Cerinte

• Experiență recentă în domeniu • Trebuie să poată efectua reprogramarea cheie • Trebuie să fie dispus să facă sarcini mecanice generale • Abilități bune de comunicare si intelegere in limba engleză ( la nivel conversational) • Recomandările ar fi un avantaj

5 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai