Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie serioasa de recrutare, cauta pentru o firma din Germania, TEHNICIENI INSTALATII FRIGORIFICE PENTRU INTRETINEREA CAMERELOR RECI (FRIGORIFICE), cu buna experienta in domeniu si cunostinte de limba germana la un nivel mediu de conversatie. CERINTE: - lb germana nivel mediu conversational (B1) - experienta in domeniu - seriozitate si flexibilitate - disponibilitatea cu masina proprie reprezinta un AVANTAJ PERSONAL !!! BENEFICII: - contract de munca pe perioada nedeterminata, direct cu angajatorul german - salarizare: 10,35 Euro brut/ora - cazare asigurata din partea firmei germane Se ofera din partea firmei germane cate 30 Euro/zi pentru cheltuieli individuale (cazare + hrana) - asigurare medicala platita de catre firma germana TARIF DE MEDIERE ZERO LA PLECARE !!! Locurile de munca sunt disponibile si urgente!

Cerinte

Companie serioasa de recrutare, cauta pentru o firma din Germania, TEHNICIENI INSTALATII FRIGORIFICE PENTRU INTRETINEREA CAMERELOR RECI (FRIGORIFICE), cu buna experienta in domeniu si cunostinte de limba germana la un nivel mediu de conversatie. CERINTE: - lb germana nivel mediu conversational (B1) - experienta in domeniu - seriozitate si flexibilitate - disponibilitatea cu masina proprie reprezinta un AVANTAJ PERSONAL !!! BENEFICII: - contract de munca pe perioada nedeterminata, direct cu angajatorul german - salarizare: 10,35 Euro brut/ora - cazare asigurata din partea firmei germane Se ofera din partea firmei germane cate 30 Euro/zi pentru cheltuieli individuale (cazare + hrana) - asigurare medicala platita de catre firma germana TARIF DE MEDIERE ZERO LA PLECARE !!!

20 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja