Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Brașov

Descrierea jobului - Brașov

Angajam urgent tehnicieni mentenanta pentru companie multinationala din domeniul industriei alimentare - Brasov. Asteptam CV-ul dvs la email: recrutare[at]amakron.ro Responsabilitati: -Urmărește și asigura buna funcționare din punct de vedere mecanic a instalațiilor și utilajelor de producție. -Executa lucrările conform planului de întreținere și revizie a utilajelor de producție. -Colaborează cu biroului tehnic pentru comanda de piese de schimb necesare reparațiilor instalațiilor, mașinilor și utilajelor de producție. -Urmărește aprovizionarea cu materiale și piese de schimb conform cererilor lansate. -Se informează despre problemele de natură mecanica din sector și stadiul rezolvării lor. -Asigurarea necesarului cu scule pentru personalul din cadrul Dep. Tehnic.

Cerinte

Candidatul ideal - Studii medii tehnice, de preferat Mecanica sau Utilaj tehnologic pentru industria alimentara; - Minim 3 ani experiență în mentenanța utilajelor specifice Industriei Alimentare; - Capacitatea de a analiza, planifica, organiza și administra activitatea proprie și a echipei, pentru îndeplinirea sarcinilor; - Comunicativ, fire deschisa; - Disponibil pentru a lucra în schimburi; - Cunoștințe de limba engleza/germana și operare PC constituie un avantaj - Disponibil pentru a lucra în schimburi și ture.

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai